Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

plastik nad szybą prednią

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • plastik nad szybą prednią

    Nie wspomne juz o kratce za ktora skoda kazala sobie zaplacic 2kzl a trzeszczy niemilosiernie.probowalem ja unieruchomic ale nic, pomaga przesmarowanie np wd40 ale na 2 dni, trzeba jakims stalym smarem to potraktowac, ale to na lato bede mial zajecie.
    Mialem podobny problem. Znajomy mechanik, wymienil mi podkladki gumowe na jakies wieksze i juz mniej skrzypi,a moze i wogole.
    pozdro

  • #2
    plastik nad szybą prednią

    ostatnio dokładnie oglądałem mój samochód i z przerażeniem odkryłem plastki nad szybą przednią jest popękany na całej długości jes mnostwo wzrłoznych pekniec boje sie ze w czasie mrozow zamarazjaza woda jeszcze bardziej to rozwali czy u was jest to całe czy moze to wplynąć na coś??

    Komentarz


    • #3
      EEE jaki plastik nad szyba przednia? Wewnątrz czy na zewnątrz auta?
      Tak se wspominający Octavię - byly jej posiadacz
      teraz: stalowe A4 B7 2.0 TFSI tiptronic
      czarna AR 156 1.8 T.Spark

      Komentarz


      • #4
        Ja nie za bardzo wiem o jaki plastik chodzi !!
        1.9TDI "AHF"
        Master's Tuning

        Komentarz


        • #5
          Albo chodzi o uszczelke szyby przedniej, albo o kombi i mialo byc tyl bo tam jest plastik. Ostatnia opcja plastik pod szyba przednia, ale zeby on popekal to nie widzialem nigdy. Luszczy sie i peka najwyzej guma :diabelski_usmiech
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • #6
            plastik z przodu zachodzi na przednią szybe zresztą później zrobie zdjęcie

            Zdjecie:

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez franca
              plastik z przodu zachodzi na przednią szybe zresztą później zrobie zdjęcie
              Chodzi o ten plastik co przykrywa filtr pylykowy u dolu szyby?
              TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
              SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
              SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

              Komentarz


              • #8
                zmyliło to "nad szybą przednią" ale już wiadomo o co chodzi !
                1.9TDI "AHF"
                Master's Tuning

                Komentarz


                • #9
                  dobra jest juz zdjęcie mam nadzieje ze teraz widać o co chodzi popękania na tym zdjęciu widać w środkowej części nie wiem czy to uszczelka czy ozdoba... plastik jest usiany mnostwem peknięć a jak wiemy woda zamarzajac rozszerza sie i boje sie czy wiosna coś z tego zostanie no i czy nie bedzie ciekło??

                  Komentarz


                  • #10
                    Mozesz wkleic link do zdjecia w wiekszej rozdzielczosci bo jak sie wysilam to ja tam na nim nic nie widze ciekawego.
                    Spritmonitor.de

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X